Kellele?

"Kõike, mida inimene teeb, teeb ta endale," kõlab teada-tuntud mõttetera. Nii ongi. Teeme oma igapäevast tööd selleks, et pakkuda oma kehale puhast ning tervislikku toitu, milles oleks piisavalt toitaineid. 
Ent on veel teinegi meie tegevuse käivitanud ning jätkuvalt edasiviiv jõud - soov kaasa aidata meie toitumistavade tervenemisele. Püüame inimesteni viia mõtte, et me ei söö mitte täiskõhutunde saavutamiseks, vaid organismi varustamiseks vajalike toitainetega. Seetõttu ei peagi mõne vajaliku toitaine omastamiseks end majasuuruseks sööma, vaid piisab ühest väikesest smuutist või šokolaadist, kus õige asi sees. Lihtne. MÕTE: Kas me mitte sellepärast ei söögi end paksuks, et organismile vajalikke toitaineid kätte saada? Kuna me ei tea, millistest toodetest neid leida, siis eelistamegi lihtsasti kättesaadavat rämpstoitu ent krooniline näljatunne ei kao kuhugi.

Tervisesõpradele ja lastega peredele
StayYoungi tootevalikusse kuulub maailmas ainulaadne šokolaadisegu purgis. Kui soovid endale või tervele perele midagi maitsvat ja kasulikku pakkuda, siis lisad šokolaadisegule vajalikku supertoitu, asetad purgi kuuma vette, segad selle sisu ühtlaseks massiks ning valad vormi hanguma. Kui siis sulle vajalike toitainetega šokolaad on hangunud, on aeg seda nautima asuda. 
Kindlasti võiks ühisest šokolaaditeost kujuneda oma tervise eest hoolt kandvate perede jaoks magus traditsioon, mis lisaks suurepärasele maitseelamusele on ka väga kasulik.

Supertoidud on suurepärane lahendus taimetoitlastele
Liha ja kala sisaldavad hulgaliselt toitaineid, mida taimetoitlastel on väga raske oma tavamenüüst kätte saada. Appi tulevad StayYoungi supertoidud, mis pakuvad liha- ja kalatoitudes sisalduvatele toitainetele väärilist asendust.