Liikmetele

Tellimine:
Võimalus tellida šokolaaditahvleid otse tootjalt hulgihindadega.
Miinimum tellimus on šokolaaditahvlitele 20 eurot.
Šokolaadi miinimumkoguse tellija saab ka lisaks tellida kodulehel leiduvaid muid tooteid, mis ongi tellimiseks ainult šokolaadi tellijatele.
Tellimuse kättesaamiseks valime sobivama Itella pakiautomaadi. Juhul kui Sinu soovitud asukohaga pakiautomaati ei ole, siis vali suvaline, et saad tellimise vormistamist jätkata. Sellisel juhul teata lembit@stayyoung.ee või tel 545 20 900 sobivama askohaga pakiautomaadist. Kui Itella pakiautomaat ei ole kuidagi viisi sobiv, siis samuti anna sellest teada ja leiame sobivama lahenduse tellimise kätte saamiseks. Pärnumaa tellijad võivad tellitu kätte saada otse ilma postipaki kuluta ikka eelneval kokkuleppel. 

Soovitamine:
Tarbijast liikme isiklik soovitus on Stayyoung tahvlišokolaadi levimise viis uute tarbijateni. Kui me anname oma heade tuttavatega kohtudes koos maitstes uut gurmeepala, siis see ongi ju sõbralik soovitusviis.  Kui maitsja saab kuulda mõned vihjed meie Eestimaa tootja haruldustest- suhkruvaba, kuumtöötlemata, ei sisalda piimatooteid, letsitiini ja muid tervisele kahjulikke aineid jne. siis on Tal kindlasti hoopis teine suhtumine, kui lihtsalt kaubanduses pakutavasse kallisse käsitöö šokolaadi. Kui maitsja saab teada, et suurt valikut saab hulgihinnaga otse väiketootjalt tellida ja tahvli hinnavahe kaubandusega võrreldes on min. euro soodsam, siis see on juba piisav teave talle otsustamaks võimalikuks tellimiseks. Soovitamisel on oluline, et see ei ole meile tähtis, kas šokolaadi maitsnud tuttav hakkab edaspidi tellima või mitte. Siis ei tunneta  Sinu tuttav Sinu survet mõjutamaks tellima. 
Kõik esmatellijad paigutatakse soovitaja järgi.
Aktiivsetele tellijatele arvutatakse igal kalendrukuul hiljemalt 5-ndaks kuupäevaks eelnenud kalendrikuu šokolaaditahvlite tellimussummade alusel soodustusi.
Tellija on aktiivne kui Ta tellis arvutuskuul ise tahvlišokolaade min 20 euro eest. Tellija saab ühe kuu tellimissummaga 40 eurot pikendada aktiivsust ka järgnevale kuule ja 60 st eurost aktiveerida kuni 2 järgnevat kuud. Pikemad ettetellimised ei ole soovitatavad, sest parimad šokolaadid on värsked ja aktiivsus ei laiene suuremate summade puhul kokku üle 3 kalendrikuu.

Soodustuse arvutamine:
Igalt isiklikult šokolaaditellimuselt arvutatakse soodustust järgnevaks tellimise kuuks 4%.
Kuna igal tellijal on soovitaja, siis ta asub soovitusstruktuuris, kus iga soovitaja esimesel soovitustasandil kuni 4 liiget. Kuna paljud tellijad kaasavad rohkem, kui 4 tellijat, siis saab uusi liikmeid paigutada järgmistele tasanditele ehk Liikmete järgi, kes ise ei soovitanud.
Soodustusi arvutatakse vastavalt kalendrikuul aktiivsele liikmele kuni 10 soovitustasandi sügavusele kõigi šokolaaditahvlite tellimusesummadelt 4% ja 11-st tasandist alates 0,4%.
Kui arvutatud eelnevate perioodide soodustuste jääk ületab 100 eurot, siis saab seda kasutada ka muul viisil vastavalt kokkuleppele.
Piiranguks on ühes kalendrikuus 20000 eurot st ei saa siin keegi reklaamida, kerget raha teenimist, kiiresti rikastumise viisi, püramiidskeemi ega õnnemängu rahaga.

Soovitaja vastutus:
Stayyoung toodab haruldasi kuumtöötlemata šokolaadi käsitööna, siis antud tooted ei vaja kulukaid massikommunikatsiooni reklaamivõtteid ega agressiivset reklaamimisviisi. Kindlasti ei sobi ka otseturunduse võtted. Hea toode müüb ennast ise, kui see satub loomulikul viisil hea tuttava või sõprade seltskonda maitsmiseks, sobivale inimesele kingituseks või külakostiks. Alati on soovitav mainida mõned eripärad, et muidu kaob see väikeste laste kätte ja tagasiside või huvi selle toote puhul jääb kaduma. Parimaks sihtgrupiks on tervisest hoolivad inimesed ja ka suured šokolaadisõbrad, kes tarbiksid piiramatult, kuid kaalu või tervisemured segavad head maiuse tarbimast. Antud šokolaadid on haruldased just suure hulga erinevate väetoitude poolest, samas puuduvad kuumutatud suhkrud.  Gurmee nautijatele on see maitsev toit, mis asendab kõikvõimalikud toidulisandid ehk toitane preparaadid. Ideealne toitaine tagaja spordi harrastajatele.
Reeglina tuntakse huvi, kust seda toodet endale edaspidi saab hankida. Kui huvi tuntakse, siis Ta saab juba ise tellida stayyoung.ee lehelt. Uus tellija peab teadma ka soovitaja nime.

Soovitajale lubamatu käekiri ja toimimisviis:
Igasugune grupipostitus, reklaamimine interneti kodulehtedel, blogides, sotsiaalmeedia seinadel, gruppides jne. on lubamatu.
Agressiivne käitumine, võõraste tüütamine, sõpradele-tuttavatele veenmine, soovitamistegevuse jätkamine, kui puudub huvi antud teema vastu ei kuulu hea soovitustava juurde.
Kõik tooted ei ole kõikidele, seega ei ole mõistlik pakkuda öökullidele saunalina. :)
Oleme Liikmetena Stayyoung šokolaaditarbijate kogukond ja jälgime, et meie head šokolaadi ei vihata seepärast, et mõned rumalusest ja ahnusest on käitunud tüütavalt.
Kui siiski näeme kuskil eelnimetatud Stayyoungile vastutöötamise meetodeid, siis vastavale soovitajale soodustuste arvutamine lõpetatakse.

Kogukonnana on meil võimalus omavahel korraldada koosviibimisi, kuid ei korralda toote ülistamise või raha ja turundusteemalisi propagandaüritusi. Erineme oluliselt otsemüügifirmade tüüpilistest trummipõristamistest.
Loomulik Liikmete juurdekasv on piisav väiketootmise sobiva kiiruse kasvuks. Ja veel, peame meeles, et maitsva, toitva ja tervisliku šokolaadi tarbijaid jätkub meile piisavalt siin maal kui edaspidi mujal.
Seepärast hoiame kõik kokku ja ei ole me erinevas soovitusstruktuuri harus omavahel konkurendid.